RESTAURACE | Penzion Pomněnka | Ubytování Luhačovice, levný penzion, lázně

Přijďte si k nám vychutnat dobré jídlo s příjemnou atmosférou! 

Nabízíme komplexní cateringové služby. Podle vašeho přání zajistíme svatby, rodinné oslavy (oslava narozenin, životního jubilea, křtiny, promoce) a firemní akce (večírky, rauty). Pro tyto účely můžete rovněž využít i vinný sklípek.

Naše kuchyně připravuje národní česká jídla, ale i minutky a dietní bezlepkovou stravu (celiak). Přípravu zajišťují tři profesionální kuchaři.

Pokrmy jsou z denně čerstvých surovin (pečlivě vybíráme maso, zeleninu a pečivo).

Naše kuchyně poskytuje přípravu jídel pro závodní stravování okolních firem. A také nabízí „balíčkové stravování“ pro širokou veřejnost i pro ubytovací zařízení bez vlastních gastro provozů.

Pokud nechcete trávit v restauraci Váš čas nebo máte krátkou přetávku na oběd, můžete si jídlo odnést s sebou ve vlastních krabičkách nebo v menuboxu od nás. Stačí zavolat a objednat si na konkrétní čas konkrétní jídlo.

V případě zájmu o tyto služby nás kontaktujte.

Bezlepková jídla v Pomněnce

Celiakie je celosvětově se vyskytující onemocnění dětí i dospělých, vyvolané nesnášenlivostí lepku. Lepek je rostlinná bílkovina obsažená na povrchu obilných zrn. U pacienta (celiaka) lepek vyvolává zánět střevní sliznice, což vyvolává zhoršené vstřebávání živin, minerálů, vitaminů i vody a zároveň přetížení imunitního systému. Jedinou léčbou je celoživotní bezlepková dieta. Na bezlepkovou dietu by celiak neměl zapomínat ani při stravování mimo domov, proto je i speciální bezlepková strava součástí jídelního lístku Penzionu Pomněnka. Bezlepkový jídelní lístek je pouze pro naše ubytované hosty. Pro veřejnost můžeme připravit po domluvě některé jídlo z denní nabídky bezlepkově. POUZE PRO UBYTOVANÉ HOSTY.

Letní zahrádka

Osvěžení v parných dnech naleznete na letní zahrádce, která je izolována od hluku z ulice. Zahrádka je s obsluhou. Jedná se o zastřešenou zahrádku s kapacitou 60 míst. V hlavní sezóně je otevřená od 11 do 21 hod.